NYÁRI DIÁKMUNKA 2020.

2020-06-24 09:20

Kedves Hadházi Diákok!

Ebben az évben is megszervezésre kerül a nyári diákmunka.

Hajdúhadház Város Önkormányzatának jóvoltából idén is többféle munkalehetőség áll rendelkezésre. A nyár folyamán munkavégzés helyszínéül szolgálhatnak a Polgármesteri Hivatal mellett az Önkormányzat intézményei, valamint mezőgazdasági telephelye. A munkavégzés jellegét tekintve lehetőség lesz többek között irodai, konyhai kisegítői, településüzemeltetési, valamint mezőgazdasági idénymunkára.

A jelentkezés feltételei:

– előzetes – közvetítést kérőként- történő regisztráció a Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal Hajdúhadházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán. A regisztrációhoz szükségesek a személyes okmányok, érvényes diákigazolvány, vagy annak az iskolai tanulmányok befejezése miatti visszavonásakor kiadott iskolalátogatási igazolás

– 16 és 25 év közötti életkor (2020. július 1-én a 16. életévet már be kell tölteni, és 2020. augusztus 31-én még nem töltheti be a 25. életévet)

A munkára jelentkezni e-mailben a titkarsag@hajduhadhaz.hu címen, vagy telefonon a 06-52-583-411 számon.