Tájékoztató útlezárásról

2019-10-07 10:24

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy szennyvízhálózat építési munkák miatt a Hunyadi utca ( Bem J. és Hajdú utcától a Bocskai térig ) lezárásra került. Kerülő út a Bem József és Hajdú vagy Dobó utcákon, valamint nagy tehergépjárművek részére Attila utcán.  A Lórántffy utcát nem célszerű kerülőútnak venni, mert a csatlakozó Széchenyi utcán is munkálatok folytak és még nincs aszfalt burkolat. A munkák előre haladásával a lezárt útszakasz hossza csökken és csak a Mester utcától lesz lezárva a Hunyadi utca.
A lezárás feloldása várhatóan november 15.-e. A lezárt útszakaszon a gyalogos forgalom biztosított.

Kérjük a lakosság szíves megértését és türelmét.